Faberlic

Tarafından Faberlic Katalog
0 Yorum Yap

Faberlic, cildin derin katmanlarına oksijen sağlayan benzersiz patentli oksijen kozmetiklerinin üreticisi olan en büyük Rus doğrudan satış şirketidir . Ayrıca Faberlic ürün yelpazesinde – tüm cilt ve saç bakım ürünleri, seçkin Fransız parfümeri, dekoratif kozmetikler, ev ve sağlık ürünleri, çocuk, kadın ve erkek giyim, iç giyim, aksesuar ve ayakkabı. 2016 yılında şirket, Rus tasarımcılarla aktif işbirliğine başladı, önde gelen Rus tiyatrosu, film ve pop yıldızları marka elçileri oldu.
2003 yılında uluslararası pazara giren Şirket, şu anda dünyanın 42 ülkesinde faaliyet göstermektedir, Faberlic’in 20 ülkede ofisleri bulunmaktadır. Şirketle Rusya’da 1 milyondan fazla danışman çalışıyor. Her gün yaklaşık 8 milyon tüketici Faberlic ürünlerini kullanıyor!
Şirket, 8.000’den fazla ürün adı üretiyor , 32 Rus ve yabancı patente sahip, dünya parfümeri ve kozmetik şirketleri sıralamasında İlk 100’de, Rusya Federasyonu ve BDT’de doğrudan satış pazarında ilk üç liderde yer alıyor. , ve 2018 sonunda (DSN’ye göre) doğrudan satış şirketleri dünya sıralamasında 33. sırada yer alıyor.

Faberlic, kozmetik ürünlerin üretimi, ambalajlanması ve paketlenmesi için en gelişmiş ve çevre dostu ekipmanlarla, otomatik hatlarla donatılmış, Avrupa kalite standartlarına dayalı kendi üretimine sahiptir. Potansiyel kapasiteler ve üretim tesislerinin ölçeği ile Faberlic fabrikası, Rusya’daki en büyük kozmetik işletmelerinden biridir.

Şunlar da hoşunuza gidebilir