Faberlic Türkiye Ön Kayıt

Tarafından Faberlic Katalog
0 Yorum Yap

Herkese merhaba! Faberlic ile ilgili merak ettiğiniz her şeye yer vermeye çalışacağım
Burada olduğunuza göre Faberlic markasını biliyorsunuz, yada duydunuz bilgi araştırıyorsunuz.
Çok kısa size Faberlic nedir bununla ilgili bilgi vermek istiyorum. Faberlic yaklaşık 25 yıldır var olan dünyanın ilk ve tek oksijen kozmetik markasıdır. Rusya’nın en büyük kozmetik şirketlerinden biridir. Merkezi Moskova’da
Faaliyet gösterdiği satış alanı ise Network Marketing yani katalogla satış. Öncelikle oksijen kozmetik ne demek oluyor onu atlamadan söyliyim, Ürünlerinin içeriğinde Aquaftem diye kendi patenti olan bir madde var, nedir bu aquaftem diye soracak olursanız, cildi oksijen ile besleyen ve kullanılan ürünlerin cildin en derin katmanlarına nüfuz etmesini sağlayan özel oksijen kompleksi.
Faberlic Dünyada 30 a yakın ülkede faaliyet gösteriyor , doğrudan satış derneği üyesi , hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve bir çok uluslararası iyi üretim belgelerine sahip gibi gibi bir çok böyle uzayıp giden maddeleri var. Zaten bildiğiniz gibi Network Doğrudan satış politikası ile piyasada olan markaların bir çok belgeleri izinleri vardır, öyle eften püften markalar olamazlar, hele ki bu marka tüm dünya ülkeleri ile iş yapıyorsa orada işler biraz daha değişiyor çünkü o zaman çok daha iyi olması gerekiyor. Bununla ilgili ihracat yapmanın ne kadar zor olduğunu, bunun için hangi belgelerin gerekli olduğunu araştırmanızı öneririm. Yani kısacası bir marka eğer ihracat yapıyorsa o markanın ürünleri bilin ki çok kalitelidir. Çünkü ihracat yapmak çok zor bir iştir, hele ki kozmetik ise yada gıda takviyesi ise bir çok belge izin kontrollerden geçmek zorundadır. Bu anlamda Faberlic markasısının ürün kalitesi ile ilgili şüpheye düşecek hiç bir soru işareti birazcık araştırma yapınca kalmıyor zaten

Faberlic Markasının daha önce Türkiye girişimleri oldu fakat bu pek başarı ile sonuçlanmadı sebebi ise Türkiye yatırımcıları ile alakalıydı. Şimdi ise Faberlic şirket olarak Türkiye’ye bizzat kendisi giriş yapıyor. Marka zaten dünyaca ünlü bir marka, Türkiye’de yaşayan yabancıların hemen hemen hepsi Faberlic Markasını biliyor ve Türkiye’ye giriş yapacağı için çok heyecanlılar.
Faberlic Türkiye için ön kayıtlar alınmaya başlandı, bekleyen çok fazla girişimci var. Herkes için hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Yap