Faberlic Üyelik Nedir?

Tarafından Faberlic Katalog
0 Yorum Yap

Faberlik Üyelik 

Kozmetik sektöründe dünyanın sayılı markaları arasında bulunan Faberlik, çok çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Müşterilerimize cilt bakım ürünlerinden gıda takviyelerine kadar birçok ürün sunmaktayız. Faberlik’te tüm ürünler helal sertifikasına sahiptir. Ayrıca Faberlik, çevreye ve insana zarar vermeyen ürünleri üretmeyi ana ilke olarak kabul etmiş bir firmadır. Bu doğa dostu ürünlerden satın almak, ürün indirimlerini yakalamak ve belirli zamanlardaki kampanyalardan haberdar olmak amacıyla web sitemizden faberlickatalog.com üye olabileceğiniz gibi Faberlik üyelik ile kariyer fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Sadece alışveriş yapmak için üye olabileceğiniz gibi satış yaparak para kazanmak, için de Faberlik Üyelik sistemine dahil olmanız gerekmektedir. Üyelik için telefon ya da mail onayı gerekmektedir. Bunun dışında herhangi bir ek bilgiye ihtiyaç duyulmamaktadır.

Faberlik Üyelik Şartları Nelerdir? 

18 yaşını doldurmuş olmak Faberlik üyelik şartları arasında yer almaktadır. Faberlik üyelik şartları gereğince ikamet ettiğiniz ülke ya da şehir, eğitim düzeyiniz ya da çalıştığınız sektör önem taşımamaktadır. Bunun yanı sıra tamamen ücretsiz olan üyelik işlemlerinizi tamamlamak için üyelik formunu hatasız şekilde doldurup göndermeniz yeterli olacaktır. Kayıt olan herkes sadece bir adet kayıt numarasına sahip olabilmektedir. Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra kazancınız çalışma azminiz ve kararlılığınıza bağlı olarak artış gösterecektir. Çevrenizdeki insanları da üyelik sistemine dahil etmeniz halinde prim olanaklarından faydalanabilirsiniz. Faberlik üyelik şartlarına göre danışman olarak da kayıt yaptırabilirsiniz. Danışmanlık kaydınızın onaylanmasının ardından satış yapmaya başlayabilir, kazancınızı arttırabilirsiniz. İndirimli ürünlerdeki fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 

Faberlik Üyelik Girişi Nasıldır?

Faberlik üyelik girişi yapabilmek için ilk olarak üyelik formunu doğru şekilde doldurarak göndermeniz önemlidir. Bu formu faberlicuyelik ad- soyad, cep telefonu numarası, doğum tarihi, e-mail gibi bilgilerinizi girerek doldurmanız ardından, gönder diyerek işleminizi tamamlamalısınız. Kayıt işleminizin başarılı olmasının ardından Faberlik üyelik girişi için web sitesine giderek sağ üst bölümde bulunan kişisel hesabım seçeneğine tıklayın. Açılan sayfadaki forma telefon ya da danışman numaranızı ve parolanızı girerek üye girişi yapabilirsiniz. Ayrıca danışman olarak kayıt olmak için sitenin sol üst kısmındaki ‘üye ol’ sekmesine tıklamanız sonrasında ise ‘danışman kaydı’ seçeneğine gitmelisiniz. Ardından yönlendirildiğiniz sayfada bulunan forma, isim, e-posta ya da telefon numarası gibi bilgilerinizi girmeniz ve danışman kaydınızı onaylamanız yeterli olacaktır. Şifrenizi unutmanız halinde yeni şifre isteyebilirsiniz. Yeni şifreniz e-mail adresinize Faberlik personeli tarafından kısa sürede gönderilecektir. 

Şunlar da hoşunuza gidebilir