Faberlic Kazanç Planı

Tarafından Faberlic Katalog
0 Yorum Yap

Neden Faberlic
İlk olarak ürünleriyle kaliteyi uygun fiyatla ayağınıza getiriyor ve sizlere satış yaptığınız ürünler ile alt üyeleriniz sayesinde yüksek kazançlar elde edebilme imkanı sağlıyor.


Doğrudan satış tekniği ile 1997 yılından bugüne varlığını sürdüren faberlic ülkemizde ekim ayı itibariyle ürün sipariş girişlerine açılmış durumda olacak.

47 ülkede lider olan 20 milyonda fazla müşteri kapasitesine sahip olan faberlic her geçen gün kalitesiyle insanların beklentilerine cevap olamaya devam ediyor. Firma kendisine ait üretim tesisleri ve argesi ile sizler kadar çevreye de değer veriyor.


Faberlic Helal sertifikası ile ekolojik ürünler, GMP belgesi ile iyi üretim uygulamaları, Avrupa birliği toksit madde içermez sertifikalarına da sahip.

Bugüne kadar görülmemis bir kazanç planı ile ülkemize giriş yapan faberlic size bildiğiniz tüm kazanç planlarını unutturacak.
Direkt satış için uygulanacak olan kataloglar 20 günde bir yenilenerek sizlere yıl içerisinde bir başka bir firmada bulunmayan prim alabilme şansı sunmakta. Ve bu tam olarak yılda 18 kez prim imkanı demek oluyor.
Kazancınıza kazanç katacak olan firmamız ilk üye olumunda sizlere %20 lik bir alışveriş imkanı tanırken ilerleyen dönemde bu indirim %26 gibi bir oranda artıyor.


Üstelik bir çok bonusla size kazanç imkanı sunarak gelirinizi kat kat arttırıyor.
Her bir seviyede bonus hakkı tanıyan faberlic annelerimizi de unutmayarak Faberlic annelik bonu vererek bizlerin değerini bir kez daha vurguluyor.


Puanlama ise alttaki tabloda gördüğünüz üzere görülmemiş bir oranda kar elde edebilmek ve primlerle desteklendiğinde hayallerinize bir adım daha yaklaştıracak şekilde düzenlenmiş.
Türkiye’de en çok kazandıran firma olmak yolunda iddialo giriş yapan faberlic sizlere şuana kadar bildiğiniz tüm kazanç planlarını unutturacak biçimde.
 
Bizlere geniş ürün yelpazesi sunan faberlic kazanç planı bunun yanı sıra 44 ülkede faaliyet gösteriyor ve bizlere bu ülkelerden üye yapabilme gibi harika bir imkan tanıyor

Faberlic Pazarlama Planı tüm detayları alttaki görsellerde mevcuttur. Detaylı incelemenizi ve bilgi için bizimle iletişime geçmenizi öneririz.


Faberlic Kazanç Planı ile artık eğlenerek para kazanma dönemi başlıyor.
Faberlic Puan Tablosu kolay ulaşılabilir ve yüksek oranda yüzdeler ile taçlandırılmıştır. %3 den %23e kadar yüksek orandadır.

Dönem içerisinde yapmış olduğu promosyonlar, verilen birbirinden değerli hediyeler, yurtiçi yurtdışı tatil ödülleri ile eşi benzeri görülmemiş bir marka olan Faberlic artık Türkiye’de

Şunlar da hoşunuza gidebilir