Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home3/faberarr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2492

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home3/faberarr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2496

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home3/faberarr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3468
Faberlic Güzellik Sırları - Faberlic Katalog Türkiye

TEST: CİLT NEMLENDİRMENİZ YETERLİ Mİ?

Aşağıdaki 10 soru cildinizin nem sıkıntısı çekip çekmediğini anlamanıza yardımcı olacaktır. Sadece “evet” yada “hayır” şeklinde cevaplayın.

– Cildiniz kuru veya hassas mı?

– Yüzünüzü sert musluk suyuyla mı yıkıyorsunuz?

– Cildiniz sıklıkla pul pul dökülüyor mu?

– Yüzünüzü yıkadıktan sonra cildinizde gerilme hissediyor musunuz?

– Dudaklarınızda çatlaklar oluyor mu?

 

AYAKLARINIZA NASIL SPA BAKIMI YAPABİLİRSİNİZ?

Yazın, en azından haftada iki defa her dakikası güzellik ve rahatlamaya ayrılmış boş zaman bulmanız gerek. Ayaklarımız açık ayakkabıda mükemmel görünmeli! Pedikür için gerekli bakım ürün setini toplayıp, kuru cilt kurtarma planının uygulanmasına geçebilirsiniz.

1. Ayak banyosunu hazırlayın

Suyun içine ödem karşıtı ıhlamur ve papatya suyu; terlemeye karşı meşe ağacı kabuğu suyu veya yorgunluğa karşı ısırgan otu ve melissa (limonotu) suyu ekleyebilirsiniz.

CİLDİNİZE GELEN OKSİJEN YETERLİ Mİ? KONTROL EDİN!

Faberlic testi, cildinizin ilave oksijene ihtiyaç duyup duymadığını anlamanıza yardımcı olacaktır.

Verdiğiniz cevapların toplam puanlarını hesaplayınca hiç şüpheniz kalmayacak!

KREM Mİ SERUM MU? HANGİSİNİ SEÇMELİYİZ?

Serumlar artık herkesin ulaşabildiği çok popüler ürünler haline geldiler. Krem ile serumun farkı nedir, nasıl kullanılır: birlikte mi ayrı mı? Krem ve serum farklı bir şekilde etki gösterirler. Krem cildi derinlemesine nemlendirir ve besler; serum ise belli bir sorunla mücadele eder: kuruluk, düşük cilt tonu ve kırışıklıklara hızlı ve yoğun bir şekilde etki eder. Çünkü içeriğinde yoğun miktarda etken madde vardır.

Krem, kapsamlı bir etki gösterir, sistemik bakımda kullanılır. Etkisi üç haftalık kullanımdan sonra sonra ortaya çıkar, serumlar ise hızlı bir sonuç verir.

GENÇ BİR CİLT İÇİN 5 TEMİZLEME KURALI

Doğru temizleme ve yaşlanma karşıtı bakım arasında nasıl bir bağlantı olabilir? Cildin ilk solma belirtileriyle mücadele etmeye başlarken, güzellik prosedürlerinizi yeni bir seviyeye taşıyın. En özenli ürünler ve bakım çizelgesini sıkı şekilde takip etmeniz gerekecek!

RENK GEÇİTİ: BOYALI SAÇ BAKIMI NASIL YAPILIR?

Saç rengini değiştirdikten sonra saçlarınızın yeni yaşamı başlıyor. Parlak rengini ve esnek yapısını korumak için saçlarınızın özel, yoğun bir bakıma ihtiyacı olacak. Boyama sırasında Amla yağını içeren KRASA Faberlic (8911–8942) krem boyasını kullanırken, saçlarınıza muhteşem parlaklık vermek, güçlendirmek, derinden nemlendirmek ve stresten korumak için Need More (8947–8951) bakım kapsüllerini kullanın.

FABERLİC - Dünyanın 1 Numaralı Oksijen Kozmetik Markası

Faberlic Üyelik Formu

Kaydolmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli!
Bu bilgiler kesinlikle gizlidir ve depolanmamaktadır.

Kaydınızı kendiniz hemen aktiflemek istiyorsanız aşağıdaki
"Hemen Üye Ol" kısmına tıklayın.

Faberlic Kozmetiğinin Kalbi

Yaklaşık 20 yıllık bir tarihi bulunan Faberlic Şirketi, kozmetikde perflorokarbon emülsiyonların kullanımı gibi önemli bir buluş ile faaliyetine başladı. Ürünlerde, cildi oksijen ile besleyen ve kullanılan ürünlerin cildin en derin katmanlarına dahi nufüz etmesini sağlayan, özel oksijen kompleksi Aquaftem teknolojisi kullanıldı.

Bugün, yıllardır araştırma, deneyimleme ve geliştirme işlemleri üzerinde çalışan Faberlic labaratuarı, modern kadının ihtiyaçlarını sağlayan bir dizi kozmetik serisi oluşturmada büyük bir fırsata sahip.

Faberlic hayalleriniz için size bu fırsatı sunuyor. Bugün Faberlic üyesi olun, yarın kazanmaya başlayın.

TOP