Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home3/faberarr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2492

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home3/faberarr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2496

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home3/faberarr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3468
Faberlic Bonus ve Programlar - Faberlic Katalog Türkiye

BONUS VE PROGRAMLAR

BAŞARIYA GİDEN BİRÇOK YOLUNUZ VAR!

Faberlic’te işinizin daha ilgi çekici olması için şirket size birçok imkân sunar:

  • Yeni Danışmanlar için başlangıç programı. Kayıt olduktan sonra 9 katalog dönemi boyunca 50 puan* aldığınızda, elit kozmetik setlerini sadece 5,5 TL karşılığında satın alabilirsiniz! Her dönem bu setlerin fiyatı yükselse de, sizin fiyatınız sabit kalır!
  • Liderler için programlar. Arkadaşlarınızı işe davet etmek hem kolay ve hem de keyiflidir. Çünkü her yeni kişi danışman olarak kayıt olduktan sonra çok güzel hediyeler alır. Siz ise Lider olarak yeni danışmanlarınızın siparişlerinden prim ve hediyeler alırsınız!
  • VIP-program. 100 puanlık alışveriş yaparak çok daha fazla avantaj elde etmiş olursunuz: süper indirimli Faberlic ürünleri, iş araçları için özel fiyatlar, satışa girmeden 2 hafta öncesinde yeni ürünlerden sipariş verme ve yıl sonunda büyük hediye alma imkânı. Ayrıca VIP-kulüp üyesi olduktan sonra web-sitemizde ürün satın alma başvurusu bırakan yeni müşterilerin iletişim bilgilerini alabilirsiniz.
  • “Herkese hediye!” kampanyası. Ne kadar çok ürün satın alırsanız, o kadar çok hediye seçebilirsiniz. Her katalog döneminde 100, 300 ve 500 puan aldıktan sonra hediye kazanırsınız. Alışverişten aldığınız gerçek bir keyiftir bu!
  • Gezi ve seyahatler. Faberlic ile hem finansal refaha ulaşabilir, hem de dünyayı gezebilirsiniz. Her yıl şirket bazı yarışmalar düzenler ve bunların sonucunda Danışmanlarına dünyanın en ilgi çekici yerlerine ücretsiz olarak ziyaret etme fırsatı sunar. Faberlic ekibi daha önce Fransa, Avusturya, Çek, İtalya, Türkiye ve Mısır’ı ziyaret etmiştir.
     
  • Pazarlama planı bonusları. Faberlic gelişim planı (veya pazarlama planı) başarılarınızı farklı seçeneklerle ödüllendirir. Direktör statü bonusları; ekibin etkili çalışmasını, kalifiye bonusları; yeni statüye ulaşılmasını, “Hızlı başlangıç” bonusu; hızlı iş gelişimini, istikrar bonusu; yeni statüde düzenli çalışılmasını, gelişim bonusu; işin büyümesine yönelik yaptığınız aktif eylemlerinizi, annelik ve babalık bonusu ise işiniz ile anne baba sorumluluklarınızı birleştirebilme yeteneğinizi ödüllendirir.

Faberlic gelişim planı sürekli yeni kampanya ve özel programlarla tamamlanır. Bunlar da işinizi daha kârlı ve çekici kılacaktır. Bize katılın!

Faberlic Üyelik Formu

TOP