Erkek Parfüm Faberlic Parfüm Nasıl Alınır?

Tarafından Faberlic Katalog
0 Yorum Yap

Parfümler kişinin imzasıdır. Parfüm seçimi genel olarak kişinin karakterini yansıtır. Erkekler parfüm tercihlerini genel olarak sosyal yaşantısına göre tercih etmektedir. Erkek parfüm çeşitlerini genel olarak, baskın ve soft kokular olarak iki başlık altında toplayabiliriz. Faberlic Parfümleri, günlük yaşantısı aktif ve daha yoğun geçen erkekler ağır ve baskın kokuları tercih ederken daha genç ve sosyal yaşantısı daha relax geçen erkekler soft kokuları tercih etmektedir. Faberlic Parfümlerin de soft, relax, taze kokuları genç erkekler tercih ederken daha orta yaşlı erkekler ağır ve elegant kokuları tercih etmektedir. Unutmayınız ki kokunuz karakterinizi yansıtır.

Faberlic Erkek Parfüm

Faberlic, Erkek parfüm modelleri ile teninize, yaşantınıza uygun en ideal parfümü sunmak için yanınızda. Avrupada ve ülkemizde erkek parfüm alanında ödüller almış birçok erkek parfüm modelimiz bulunmakta. İşte bu alanda kalitesi ve cazibesiyle kendini ispatlamış ilk üç erkek parfüm tercihimiz;

Valentin Yudashkim

Valentin Yudashkim, Moskova’da 15. Kez yılın en iyi parfüm ödülünü alan güçlü erkeklerin tek tercihi. Odunsu ve baharat aroması ile modern erkekler tarafından en çok tercih edilen erkek parfüm diyebiliriz. İçeriğinde bulunan sandal ağacı, sedir, amber ve paçulinin muhteşem uyumuna baharat tonlarının da eşlik etmesiyle ortaya muazzam bir koku çıkıyor. Herkesi kokunuza aşık etmek istiyorsanız, tercih edeceğiniz tek erkek parfüm Valentin Yudashkim.

8 Element EDT

8 Element EDT, kendine ait özgür bir koku isteyenlerin tek erkek parfüm tercihi diyebiliriz. 8 Element EDT kendini ispatlamış farkındalığıyla tam size göre. Teninize değdiği an verdiği serinliği siz dahil çevrenizde ki herkes hissedecek. İçerisinde ki Sicilya, bergamot, paçuli, sandal ağacı, meşe yosunu, kene ve vetivar ile yaşamın enerjisini teninizde hissedin.

Faberlic İntense

Markamızın ismini taşıyan göz bebeği erkek parfüm modelimiz. İçerisinde bulunan ekşi ardıç, baharatlı kakule, nane yapraklarına, menekşe çiçeği eşlik ederek kokuları kalbinde yumuşatmaktadır. Karizmatik erkeklerin tek tercihi olan Faberlic İntense, sofistike bir koku olmasıyla birlikte, herkes kokunuza hayran olacaktır.

Faberlic Parfüm Nasıl Alınır?

Sizde muhteşem kokulara çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Üstelik sadece alıcı olarak değil satıcı olarak da ek kazanç sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Faberlic üyelik formunu doldurmak.

Faberlic Parfüm kişilerin sadece alışveriş yapmasını değil aynı zamanda ek gelir elde etmesini amaçlayan bir sistemdir. İster genç ister ev hanımı olun oturduğunuz yerden hem bu muhteşem ürünlere sahip olabilir hem de ev geçiminize katkıda bulunabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Faberlic ana sayfası üzerinden kayıt formunu doldurarak üyelik işleminizi gerçekleştirmek. Hem ürünleri indirimlerle alabilir hem de yapacağınız satışlardan kar elde edip kendi kazanç sağlayabilirsiniz. Faberlic Parfüm kendi işini kurup kendi işinin patronu olmak isteyen herkesin yanında.

Faberlic üyelik ile hayatınızı değiştirin. Faberlic ile hayallerinizi gerçekleştirebilir, muhteşem bir hayatın kapılarını aralayabilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir