Ücretsiz Üye Ol

FABERLİC'TEN 30TL HEDİYE

Tanıdıklarınızı ve arkadaşlarınızı Faberlic'e kayıt olmaya davet edin 30 TL hediye kazanın, gelecek siparişinizde harcayın.

30 TL’lik para ödülünü nasıl kazanabilirsiniz?

28 Kasım 2016 - 1 ocak 2017 tarihleri arasında yeni kayıt olan, 150 TL sipariş veren (katalog fiyatından) kampanyadan faydalanabilir. Tanıdıklarınızın ve arkadaşlarınızın kayıt olmalarını ve 150 tl’ik sipariş vermelerini (katalog fiyatından) sağlayın. ** Her arkadaşınız için 30 TL ödül kazanın. Kişisel hesabınıza yatırılacak olan para ödüllerinizi sonraki siparişinizde harcayın.*** * Kampanya içindeki siparişlerinizin toplamı sayılacaktır. Hediye kazandıran sipariş tutarına servis ücreti ve kargo ücreti dahil değildir. ** Para hediyesi almak için tanıdık ve arkadaşlarınızın kayıt olurken sponsor bölümüne sizin Danışman numaranızı yazmaları gerekmektedir. *** Para hediyesi kişisel hesabınıza 3 ocak 2017’de yatırılacaktır.

Faberlic Hediye Kazan

FABERLİC KATALOG HIZLI ÜYELİK

YUKARI
Trabzon Evden Eve Nakliyat Trabzon Evden Eve Trabzon Nakliyat Trabzon Evden Eve Taşımacılık Trabzon Asansörlü Nakliyat Trabzon Evden Eve Nakliyat Fiyatları Trabzon Evden Eve Nakliyat Firmaları Trabzon Evden Eve Asansörlü Nakliyat Asansörlü Nakliyat Trabzon Evden Eve Nakliyat Trabzon Evden Eve Trabzon Nakliyat Trabzon Evden Eve Taşımacılık Trabzon Asansörlü Nakliyat Trabzon Evden Eve Nakliyat Fiyatları Trabzon Evden Eve Nakliyat Firmaları Trabzon Evden Eve Asansörlü Nakliyat Asansörlü Nakliyat